החלקה מינרלית באישור משרד הבריאות

החלקה מינרלית באישור משרד הבריאות

כמה דברים שכדאי לדעת על החלקה מינרלית

יש המון סוגי החלקות שיער וכל אישה ישראלית בעלת שיער גלי עד מתולתל שמעה או נתקלה בלפחות אישה או נערה אחת שבחרה לעבור החלקת שיער. לעתים קרובות החלקת שיער נתפסת כהליך שמזיק לשיער ולא בכדי. עד לפני כמה שנים החלקת שיער באמת כללה שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים שאינם בריאים לשיער.

עם התפתחות הטכנולוגיה בתחום התפתחה שיטה בריאה וטובה להחלקת שיער – ללא שימוש בפורמלין וללא שימוש בחומרים מחליקי שיער שכוללים כימיקלים מזיקים.

החלקה מינרלית באישור משרד הבריאות

למי מתאימה החלקה מינרלית?

החלקה מינרלית מתאימה כמעט לכולן ובייחוד לנשים עם שיער פגום ושביר בעקבות שימוש בחומרים קשים, בעקבות עיצוב בחום ועוד. השימוש בכימיקלים שאינם בריאים לשיער ובמכשירים שמחליקים את השיער בטמפרטורות גבוהות מאד מחליש את השערה לאורך זמן. החלקה מינרלית היא פתרון מצויין למצבים כאלה מכיוון שהיא מהווה פתרון חלופי מצוין לשיטות המזיקות ומכיוון שהיא עשירה בחומרים מצוינים שיכולים לעזור לשיער להבריא.

אם את נוהגת להבהיר את שיערך ומרגישה שבעקבות זאת שיערך שביר וחלד – החלקה מינרלית היא הפתרון עבורך.

אם את צובעת את שיערך ורוצה להעניק לו ברק וחיונית – החלקה מינרלית היא פתרון מעולה עבורך.

אם את לא צובעת את שיערך ולא מבהירה אותו אך נוהגת להחליק את שיערך בחום, שיערך בוודאי יבש ומפוצל – שיקום במסכה מינרלית יכול להיות דבר מעולה עבור שיערך.

אם יש לך שיער בריא אך גלי-מתולתל ונמאס לך להתעסק בו – החלקה מינרלית היא הפתרון הבטוח והיעיל ביותר עבורך ושיערך יישמר בריא, חזק ושופע.

החלקה מינרלית באישור משרד הבריאות

האם לצפות לתופעות לוואי?

לא. בשונה משיטות החלקה אחרות, לא תחושי עקצוצים, תחושת שרפה בקרקפת וגירוי בעיניים. בנוסף, הפיגמנט של שיערך לא אמור להשתנות, גם אם את צובעת השיער.

בכל אופן, מומלץ לוודא כי השיטה בה את מעוניינת מאושרת על ידי משרד הבריאות ועומדת בכל התקנות המחמירות בתחום.

החלקה מינרלית באישור משרד הבריאות

החלקה מינרלית היא למעשה "החלקה ללא מחליק". כלומר, היא לא עושה שימוש בחומרים כמו פורמלין או אמוניה שנחשבים לרעילים, ושעדיין יש בהם שימוש בשיטות החלקת שיער אחרות. החלקה מינרלית אינה עושה שימוש בחומרים מזיקים ויכולה להוות פתרון טוב עבור מי שרגילה להחליק ולעצב את שיערה בחום.

החלקה מינרלית כוללת בתוכה, בשונה מסוגי החלקה אחרים, חומרים אורגניים שלא רק שאינם מזיקים לשיערך אלא גם משפרים את מצבו ועוזרים לו להשתקם. היא כוללת ויטמינים, מינרלים וחלבונים שחיוניים לטיפול בשיער שעבר הבהרה או החלקה בחום וניזוק מכך.

החלקה מינרלית באישור משרד הבריאות