החלקת קרטין ביתית / החלקת קראטין ביתית באישור משרד הבריאות

החלקת קרטין ביתית

החלקת קרטין ביתית / החלקת קראטין ביתית: הדרך הנוחה אל שיער החלומות שלך

איך היית מרגישה אם היו אומרים לך שאת יכולה לשחרר. לשחרר מלשלם המון כסף למעצב שיער על עיצוב שיער והחלקה בחום, לשחרר מלהשקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ בלטפל בשיערך בכל יום מחדש. לשחרר מהנזקים שנגרמים לשיער שלך ולא להצליח למצוא אף דרך אחרת חוץ מלהתעלל בו. לשחרר מכל אלה ולעבור לעולם מופלא בו את יכולה, בנוחות של הבית, להחליק את שיערך וליהנות מתוצאות שלא נופלות מתוצאות של החלקה במספרה ללא הנזקים לשיער.

החלקת קרטין ביתית

היופי הוא שמה שמתואר כאן הוא אינו חלום. זו יכולה להיות המציאות שלך וזו כבר המציאות של נשים רבות שבוחרות לבצע בעצמן החלקה שיער ביתית. יתרונותיה של החלקת קרטין ביתית הם כמובן הנוחות, החיסכון בכסף והזמינות הגבוהה. את יכולה לבצע את השינוי הזה בשיערך, מהבית, בלי סיכונים ובלי סיבוכים מיותרים ובעלויות נמוכות מאד. והתוצאה? לא נופלת מזו שהיית מקבלת אצל מעצב השיער שלך.

החלקת קרטין ביתית

למה החלקת קרטין ביתית / החלקת קראטין ביתית עדיפה על שיטות אחרות?

ראשית, מרבית השיטות להחלקת שיער, בין אם מדובר על עיצוב בחום, החלקה וכו', מעבר לעובדה שהן דורשות זמן יקר והמון כסף, הן מאד לא בריאות לשיער. נכון, הנזקים בדרך כלל לא נראים ישר, בשימוש הראשון, אך לאורך זמן השיער נחלש ונשחק, מאבד את הברק ואת החיות, נשבר ובמקרים קיצוניים ישנו אפילו אובדן שיער משמעותי.

החלקת קרטין ביתית, לא רק שהיא אינה יוצרת נזקים לשיער, היא אפילו עוזרת לשיער פגום להשתקם ולחזור לחיים. כעת, תוכלי לקבל את כל הטוב הזה ואפילו לא לצאת מהבית.

החלקת קרטין ביתית

איך החלקת קרטין / קראטין ביתית עובדת?

החלקת קרטין ביתית מורכבת מחומרים שטובים לשיערך כמו סוגים שונים של ויטמינים ומינרלים וגם חלבון מאד חשוב שנקרא קרטין. הקרטין הוא למעשה אחד המרכבים החשובים ביותר מהם עשויה השערה. הפורמולה בה תשתמשי חודרת אל השערה ומזינה אותה בכל הטוב שיש בה. השימוש בשיטה זו יחזיר לשיער את החיים, את הברק ואת המראה הטבעי.

כמה זמן החלקת קרטין / קראטין ביתית מחזיקה מעמד?

החלקת קרטין ביתית מחזיקה מעמד כמה חודשים. לאחר מכן יש לחדש אותה, בדגש על שורשי השערה.זה אמנם זמן קצר יותר מהחלקות שיער אחרות שמבוססות על חומרים כמו פורמלין, אך התועלת במקרה הזה גוברת. ובכל הנוגע לבריאות שלך ושל שיערך, עדיף לבחור במוצר שישמור עליהם לאורך זמן.

איך לבצע החלקת קרטין / קראטין ביתית?

מומלץ מאד להתייעץ עם בעל מקצוע ולקבל הדרכה לקראת ההחלקה. הייעוץ חשוב גם על מנת לאבחן את שיערך ולהבין איך לבצע את ההחלקה בצורה הטובה ביותר.

החלקת קרטין ביתית